Проекти

Актуальні проекти:

2017

Розробка Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва в гірських районах Львівщини

розробка Дорожньої карти розвитку МСП в гірських районах Львівщини реалізується Громадською організацією «Інститут міжнародних економічних досліджень» за фінансової підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ). Програма USAID ЛЕВ впроваджується МБО «Фонд «Східна Європа» у партнерстві з ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» та ГО «Київський економічний інститут».

 

Виконані проекти:

2014

Конкурс аналітичних матеріалів на тему управління підприємств у сфері ІТ-технологій

в рамках оголошеного конкурсу було визначено дві кращі роботи на тему “Дослідження та удосконалення кадрового забезпечення інноваційної діяльності підприємства в умовах впровадження ІТ-технологій” та “Дослідження та удосконалення управління витратами на впровадження ІТ-технологій підприємства” аспірантки Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Шехлович А.М.

2012-2013

Розробка Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Львівській області на 2013-2015 роки

в рамках проекту організовано заходи щодо залучення пропозицій до Регіональної програми від бізнесових та громадських структур; опрацьовано подані пропозицій та підготовлено матеріали до Регіональної програми на розгляд Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва; організовано та проведено круглі столи з представниками громадських організацій, асоціативно-підприємницьких структур щодо обговорення основних заходів Регіональної програми; організовано та проведено фокус груп у містах та районах Львівської області.

2011-2012

Створення передумов сталого розвитку малого підприємництва у сільській місцевості Львівської області

в рамках проекту проведено три семінари з формування умов сталого розвитку малого підприємництва та підготовлено  наукове видання «Пріоритети та засоби забезпечення сталого розвитку підприємництва на районному рівні»

2008

Вивчення громадської думки і проведення аналізу проблемних питань транскордонного співробітництва

в рамках проекту проведено опитування мешканців прикордонних територій України та Польщі, здійснено аналіз та дослідження отриманих результатів, підготовлено аналітичну доповідь.

2006

Створення Стратегії розвитку регіональних інноваційних структур та розробка статусних документів

на замовлення Державного агентства України з інвестицій та інновацій розроблено Стратегію розвитку регіональних інноваційних структур та  підготовлено супутню документацію.

Advertisements
Коментарі Вимкнено до Проекти